SVEČANA ZAVRŠNICA NASTAVNE GODINE 2013./2014.
Autor: Ivan Jaković, 30. 6. 2014.

U četvrtak, 26.06.2014.godine izvršena je svečana podjela đačkih svjedodžbi, pohvalnica i nagrada učenicima OŠ Molve iza koje su svi učenici, učitelji, djedovi, bake i mještani Molvi prisustvovali Sv. misi zahvalnici za kraj školske godine 2013./14.

Učenici su došli po rezultate rada koji su uslijedili na kraju ove školske godine. Ovisno o njihovom trudu primili su pismene pohvalnice, diplome, zahvalnice ili nagrade u obliku dječjih časopisa, majica, knjiga, enciklopedija ili medalja.

Ravnatelj škole Ivan Jaković  uputio je  iskrene čestitke i zahvalu na nesebičnom trudu svim nagrađenim učenicima i njihovim mentorima koji su na taj način doprinijeli promociji škole  u našem mjestu, županiji i državi.

Iza svečane podijele uslijedila je Sv. misa ZAHVALNICA koju je predvodio naš župnik fra Tomislav Glavnik, a koju su pjevanjem uveličali naši mali učenici. On je iskoristio ovu prigodu da se oprosti od svih prisutnih zbog napuštanja naše župe i odlaska na novu službu u Zagreb.

ZLATNA KNJIGA šk.god.2013./2014.

Ove školske godine našli su svoje počasno mjesto u Zlatnoj knjizi učenici koji su se posebno istakli u učenju , izvannastvnim aktivnostima i koji su doprinijeli posebnoj promociji  škole . Ona je izložena cijele školske godine u našem školskom predvorju

i služi kao primjer i poticaj drugim učenica za dodatno zalaganje.

NAJUČENICA: Lana Prečko

PROMOCIJA ŠKOLE

Comenius grupa

Demokratsko građanstvo

LANA PREČKO –NAJUČENICA šk.god.2013. /14.

Na sjednici Učiteljskog vijeća OŠ Molve jednoglasnom odlukom je ove godine izabrana učenica 8.b. razreda LANA PREČKO.

Lana  se tijekom  osnovnoškolskog obrazovanja isticala iznimno dobrim obrazovnim uspjehom- svih osam razreda završila je s odličnim uspjehom.

Školski uspjeh nije bio jedini kriterij po kome je izabrana kao NAJUČENIK/CA.

U obzir su došli slijedeći elementi:

- rad i postignuća u izvannastavnim aktivnostima

- sudjelovanje i rezultati u izvanškolskim aktivnostima

- vladanje učenika

- odnos prema učiteljima i ostalim djelatnicima škole

- odnos prema ostalim učenicima

Svojim odgovornim odnosom u radu , požrtvovnošću i iskrenom željom da uvijek pruži najbolje od sebe, aduti su kojim je pridobila glasove učitelja. Nesebična u pružanju pomoći učenicima oko sebe, ali i osobama koji su u potrebi ( Razveselimo bližnje , radne akcije u spremanju kukuruza po domaćinstvima…).

Uzornim vladanjem služila je kao primjer drugim učenicima. Od petog razreda Lana je aktivni sudionik na brojnim natjecanjima te je tako  doprinosila ugledu i promociji naše škole.

Samo ove školske godine sudjelovala je na natjecanjima iz :

FIZIKE, HRVATSKOG JEZIKA, POVIJESTI, CRVENOG KRIŽA te je sudjelovala u  kviz natjecanju ČITANJEM DO ZVIJEZDA.

Ovim putem Lani upućujemo iskrene čestitke na osvojenom naslovu i želimo da u nastavku školovanja bude jednako uspješna kao do sada, a u privatnom životu  puno sreće, veselja i zdravlja.

Priloženi dokumenti:
Odlicni_ucenici.docx (2.22 MB)