11. OBITELJSKA OLIMPIJADA
Autor: Ivan Jaković, 4. 6. 2014.

U petak 30. svibnja 2014. održana je tradicionalna 11. Obiteljska olimpijada povodom Dana škole. Prekrasan sunčan dan započet je igrama i druženjem učenika, učitelja i roditelja na školskom igralištu.

U područnim školama Repaš i Medvedička također su se okupili roditelji učenika na tradicionalno sportsko druženje s učiteljima i svojom djecom pod nazivom OBITELJSKA OLIMPIJADA.

U petak  30.lipnja 2014. održana je tradicionalna Obiteljska olimpijada povodom Dana škole u Matičnoj školi Molve. Tom prigodom održana je i  podjela nagrada- slatkih poklona  za sve učenike koji su sudjelovali na raznim natjecanjima  i njihovim učiteljima-mentorima koji su tako prezentirali ime naše škole. Igrama i svečanosti dodjele nagrada prisustvovali su svi učenici i učitelji, ali i mnogi roditelji, braća isestre, koji su svake godine pozvani na Obiteljsku olimpijadu.

Bilo je to prekrasno druženje na školskom igralištu. Od  jutarnjih 9 sati počelo je okupljanje učenika i roditelja. Lijepo vrijeme omogućilo nam je druženje i igru na vanjskim školskim terenima.

Prije  početka sportskog dijela održana je tradicionalna podjela  čokolada svim učenicima i njihovim mentorima koji su sudjelovali na županijskim i državnim natjecanjima u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje te raznim drugim natjecanjima na kojima su učenici osvajali nagrade.

Nakon podijele čokolada uslijedile su razne  igre – učenici razredne nastave ove godine sudjelovali su u tradicionalnim igrama uz glasno navijanje njihovih roditelja koji su se i sami uključili u igre.

Predmetna nastava igrala je  igre na ispadanje po turnir sistemu – nogomet, rukomet, trčanje...

Svima prisutnima podijeljen je „grah s kotla“u predvorju škole.