« Svibanj 2024 »

SVEČANA PODJELA POHVALNICA, ZAHVALNICA I NAGRADA NAJUSPJEŠNIJIM UČENICIMA
Autor: Ana Molnar Šadek, 6. 7. 2023.

U srijedu 5. srpnja okupili smo se u holu škole kako bi prije podjele svjedodžbi svečano prozvali i pohvalili učenike koje su ove školske godine sudjelovali na raznoraznim natjecanjima, natječajima i smotrama te njihove mentore, ali i kako bi nagradili učenike koji su postigli izuzetan uspjeh u ovoj školskoj godini.

Za izuzetan uspjeh, prosjek 5,00, škola već tradicionalno nagrađuje učenike od 1. do 8. razreda, a nagrada je knjiga. U ovoj školskoj godini tako je nagrađeno čak 19 učenika koji su se potrudili za ovaj prosjek, a to su Aurora Gašparić (1. razred), Petra Hontić (1. razred), Vanesa Kovačić (1. razred), Laura Klepić (1. razred), Hana Sabolić (1. razred), Josip Lodeta (1. razred), Ivan Markov (1. razred PŠ Medvedička), Ema Varaždinec (2. razred), Magdalena Vincek (2. razred PŠ Repaš), Petra Gregurić (3. razred), Ivan Gregurić (3. razred), Dora Borozan (4. razred), Magdalena Valentić (4. razred), Gabriel Kapitanić (4. razred PŠ Repaš), Elizabeta Valentić (5. razred), Magdalena Šikulec (5. razred), Patricija Bukovčan (7.a razred), Laura Borozan (8.a razred) i Klara Čerepinko (8.a razred).

Jedan od načina poticanja izvrsnosti kod učenika je i ulazak u Zlatnu knjigu škole prema nekoliko kategorija:

a) Za izuzetnu promociju škole medaljom je nagrađeno 15 učenika

b) Za odličan uspjeh od 1. do 8. razreda medaljom i knjigom su nagrađene tri učenice 8. razreda: Ines Matovina (8.a), Tea Rukavina (8.b) i Lea Varaždinec (8.b)

c) Za izuzetan uspjeh (5,00) od 1. do 8. razreda medaljom i knjigom su nagrađene dvije učenice: Laura Borozan (8.a) i Klara Čerepinko (8.a).

I za kraj je ostalo upoznati vas s, i ove godine, dvije NAJUČENICE u generaciji osmaša, a to, ukoliko ne pogađate i sami, Laura Borozan (8.a) i Klara Čerepinko (8.a)

Čestitamo svima na postignutim uspjesima, a našim NAJUČENICAMA da i dalje nižu takve uspjehe.