« Svibanj 2024 »

NAŠA DUGOGODIŠNJA TAJNICA KATA CRNJAK OTIŠLA U ZASLUŽENU MIROVINU
Autor: Mirela Paša, 12. 9. 2022.

Nakon 20 godina rada u školstvu, naša tajnica Kata Crnjak otišla je u mirovinu. Nakon toliko godina boravka u našem kolektivu, teško je naći prave riječi za oproštaj, ali je učiteljica Mirela Paša to lijepo sročila u pismu uručeno tajnici koje možete pročitati u nastavku:

Trg kralja Tomislava 10, Molve

OIB 50143783639

Klasa:602-01/22-01-1

Urbroj: 2137-39-22-1

8. rujna 2022.

Draga naša tajnice Katice,

zahvalni smo što ste bili uz nas i na vremenu koje smo proveli zajedno u našoj Osnovnoj školi Molve. Naše radne dane upotpunili ste razumijevanjem, poštovanjem, lijepom riječju i brigom za sve nas. Bili ste uvijek pri ruci i na usluzi svakom djelatniku.

Rado ćemo Vas se sjećati, pamtiti Vašu srdačnost, neposrednost, preciznost, poslovnost i odrješitost, Vaše dolaske pod odmorom u zbornicu, naša upadanja u Vašu kancelariju kojoj su vrata uvijek bila otvorena i uvijek se mogao riješiti svaki upit i problem. Dugo još odzvanjat će pozivi iz kancelarije: šefe, Tomo, gde si?, Katarina, potpis, a putni,  idem na poštu…

Bili ste prava Katica za sve, kad je trebao poslovni i privatni savjet, prijateljski razgovor, pravno i poslovno rješenje, kad se trebalo izvući iz neugodnosti ili problema uvijek ste imali prijedlog. Bili ste spremni svakog preslušati, mogli ste reći ne, pozvali i tražili pomoć kad Vam je trebala… Sve u svemu jedna prava školska tajnica Katica koje ćemo se svi rado sjećati s nadom da ćete nas često posjećivati, a svoje umirovljeničke dane zasluženo uživati u zdravlju, miru i zadovoljstvu.

Hvala Vam puno na razumijevanju, podršci i izvrsnoj suradnji!

Želimo Vam sretne umirovljeničke dane!

Kolektiv Osnovne škole Molve