« Svibanj 2024 »

POZVANI SMO NA DRŽAVNO NATJECANJE
Autor: Ivan Jaković, 8. 4. 2022.

Nakon održanih natjecanja i smotri na županijskoj razini, ponosni smo što možemo objaviti da imamo dvoje učenika koji su pozvani na državnu razinu natjecanja i smotri, a to su Klara Čerepinko, učenica 7.a razreda, i Sebastijan Hontić, učenik 8.b razreda.

Učenica Klara Čerepinko zadivila je žiri literarnim radom Život u oklopu i zasluženo poslana na državnu smotru LiDraNo. Klaru će pratiti njezina mentorica, nastavnica hrvatskog jezika Marija Halaček, a ovim putem im želimo puno uspjeha.

Učenik Sebastijan Hontić pozvan je na državno natjecanje iz engleskog jezika nakon što je na županijskom natjecanju osvojio visoko drugo mjesto. Njegova mentorica je učiteljica engleskog jezika Marina Đukin te i njima želimo puno uspjeha na državnoj razini.

Iako smo već ponosni na svoje učenike samim uspjehom na županijskoj razini, sretni smo što se možemo pohvaliti sudjelovanjem i na državnoj razini. Bez obzira na državni rezultat, svako putovanje, svako natjecanje ili smotra je veliko iskustvo za same učenike i pomaže im u izgradnji samopouzdanja i njihovog identiteta. Čestitamo im već sada!

Congratulations Gif - IceGif

Izvor: Ana Molnar Šadek, školska knjižničarka