« Svibanj 2024 »

UČENICI 7.A RAZREDA OBILJEŽILI 21. OŽUJKA
Autor: Ivan Jaković, 22. 3. 2022.

Kako je 21. ožujka jedan od vrlo bitnih datuma u kalendaru, tada obilježavamo Dan šuma, početak proljeća i Downov sindrom, tako se i 7.a razred uhvatio u obilježavanje Dana šuma i Downova sindroma, ali i Dana voda koji je već sljedeći dan.

Voda je bitna za nas, ali i našu okolinu, saznali smo kako je možemo očuvati, ali i cijeniti što je u našoj državi imamo u pitkom obliku.

Dan šuma isto tako je važan za nas, ali i našu planetu zbog kisika i svježeg zraka kojeg još uvijek imamo u našem kraju.

Najviše smo se posvetili osobama koje nose Downov sindrom te cijeli dan nosili rasparene čarape. Iako znamo da im ne možemo puno pomoći, ovim znakom podrške, da su prihvaćeni u našem društvu, je jedna od malih sitnica koje možemo mi kao djeca uraditi.

Naše radove i ono što smo saznali možete vidjeti na plakatima koji krase naše hodnike.

Izvor: Učenici 7.a i razrednica Danijela Večenaj