« Svibanj 2024 »

ORGANIZACIJA NASTAVE OD 12. TRAVNJA 2021. GOD.
Autor: Ivan Jaković, 9. 4. 2021.

Poštovani učenici i roditelji,

u nastavku vam donosimo sve bitne informacije o organizaciji nastave od ponedjeljka 12. travnja 2021. godine.

Učenici od 5. do 8. razreda nastavu će pratiti online (putem sučelja Teams). Učenici od 5. do 8. razreda ne dolaze fizički u školu.

Učenici razredne nastave, od 1. do 4. raz., nastavu pohađaju u realnom vremenu (dolaze u školu):

- za učenike razredne nastave matične škole osigurana je prehrana u školskoj kuhinji,

- također je za učenike putnike osiguran prijevoz (prema ustaljenoj satnici).

Satnica početka i završetka nastave razredne nastave:

Matična škola Molve od 08:15h do 12:05h.

Područne škole Medvedička i Repaš od 08:30h.

Molimo roditelje da ne šalju djecu puno ranije u školu jer ćemo ih uputiti nazad kućama (dovoljno je da dođu u školu 15 minuta prije početka nastave).

ZAMOLBA za roditelje

Kako bi se olakšalo provođenje epidemioloških mjera molimo vas da:

- ne šaljete djecu u školu ukoliko primijetite da su bolesni, makar imali i blage simptome (najpoželjnije je da sami ujutro izmjerite tjelesnu temperaturu djeteta),

- napomenete djeci da kupnju u dućanu obave prije nastave (tijekom nastave neće im biti dopušteno izlaziti iz škole),

- se nakon završetka nastave djeca odmah upute kućama, osim učenika putnika, te da se ne zadržavaju u okolini škole. U protivnom ćemo vas kontaktirati da dođete po dijete.

Opće sigurnosne mjere:

- distanciranje od 1,5 m

- redovito pranje ruku

- nošenje zaštitnih maski u propisanim situacijama (iste je osigurala Koprivničko-križevačka županija)

- dezinfekcija

Unaprijed zahvaljujemo svim učenicima i roditeljima na razumijevanju i strpljivosti radi mjera koje smo uveli u školu sa svrhom zaštite općeg zdravlja.

Ivan Jaković, ravnatelj