ŽUPANIJSKO PRVENSTVO ŠŠD ŠKOLSKOG ŠPORTSKOG SAVEZA KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKE ŽUPANIJE
Autor: Ivan Jaković, 12. 5. 2016.

U Novigradu Podravskom se 10. svibnja 2016. održalo županijsko prvenstvo iz košarke na kojem su sudjelovale učenice 5. i 6. razreda, a u ukupnom poretku osvojile 2. mjesto.

U ovoj kategoriji natjecale su se četiri ekipe: OŠ Koprivnički Bregi, OŠ Braća Radić, OŠ Antun Nemčić Gostovinski te ekipa naše škole. Svojim zalaganjem uspjele su doći do finala u kojemu su igrale protiv ekipe iz OŠ Braća Radić. Ekipa druge škole je nažalost pobijedila, ali smo sretni i s osvojenim 2. mjestom.

Ekipu naše škole činile su učenice: Valerija Kolarić, Hana Sefer, Jelena Kokša, Regina Halaček, Veronika Vindić, Lea Hudjek, Lora Rukavina, Ena Vedriš, Maja Hudjek, Sandra Balogović, Klara Jaković i Nika Gazdek.