PRAVI PRIJATELJI ĆE UVIJEK BITI UZ TEBE KAD IH ZATREBAŠ
Autor: Ivan Jaković, 3. 3. 2015.

Učenici 7.a razreda još jednom su pokazali da prijateljstvo ne prestaje ako se netko od njih preseli u drugu školu. Takav je slučaj i s Lorenom Šegrc, djevojčicom koja se nakon 4. razreda preselila u Pitomaču. Prošle su godine tadašnji šestaši sa strepnjom pratili Loreninu borbu s leukemijom i beskrajno se radovali kad je pronađen donor koštane srži.

Prije mjesec dana čuli su vijest o povratku bolesti i svi su reagirali istog trena i s istim mislima – Trebali bi pomoći Loreni. Zajedno sa svojim obiteljima, učenici 7.a razreda opet su skupljali novčane priloge i novac uplatili na Lorenin račun. Lorenina mama Božica zahvalna je na toj materijalnoj donaciji ali još joj je važnije što zna da postoje ljudi koji misle na Lorenu.

I dalje ćemo se nadati pozitivnim vijestima iz Zagreba jer Lorena ima novog donora koštane srži i puno pravih prijatelja koji će se veseliti njenom ozdravljenju.

Draga Lorena, vjerujemo u tebe i nadamo se da ćeš pobijediti zauvijek svoju bolest!

Tvoji prijatelji!

Ivana, Tamara, Klaudija, Dominik K, Dominik M, Maja, Sofija, Matija, Adnan, Filip S, Marin, Filip V, Tomislav, Veronika J