DJELATNICI NAŠE ŠKOLE PRIMILI ZAHVALNICE HCK ZA VOLONTIRANJE
Autor: Ivan Jaković, 6. 12. 2016.

Povodom obilježavanja 5. prosinca Međunarodnog dana volontera u prostorijama Gradskog društva Crvenog križa u Đurđevcu organizirana je svečanost na kojoj su uručene Zahvalnice HCK  volonterima  koji su sudjelovali u izbjegličkoj krizi.

Predsjednica GD CK Branka Stipović uvodnim riječima podsjetila je sve prisutne na izbjegličku krizu koja je na našem području potrajala od 18. rujna do 16. listopada prošle godine.  U  tom razdoblju kroz Botovo prošlo je 135 tisuća izbjeglica o kojima se brinulo više od 250 volontera s područja Đurđevca, Koprivnice i Križevaca.

Zahvalu svima volonterima za iskazanu solidarnost i humanost uputila je i predsjednica DCK KKŽ Dubravka Jaković.

Djelatnici naše škole koji su primili zahvalnice su: Ljubica Krznarić, Ivan Jaković, Ivana Barić, Milica Bobovec, Mirela Paša, Marija Halaček i Dubravka Jaković.

Zahvaljujemo svim učenicima, učiteljima, mještanima općine Molve koji su na bilo koji način sudjelovali i pomagali u izbjegličkoj krizi i upućujemo čestitke povodom Međunarodnog dana volontera.

Ovogodišnji Međunarodni dan volontera obilježava se pod sloganom „Volontiram – mijenjam svijet. Glasnije za humanost.“